Privaatsuspoliitika

Mis isikuandmeid me kogume ja miks?

Kommentaarid

Lehele kommentaari jättes, jätame me meelde kommentaari ankeedil küsitava info, külalise IP-aadressi ja kasutatava brauseri, et tuvastada spämmi.

Anonüümseks muudetud side võidakse luua Teie e-maili (kutsutakse ka hash’iks) ja Gravitar teenuse vahele, et teha kindlaks, et Te seda kasutate. Gravitari privaatsuspoliitikaga saate tutvust teha siin: https://automattic.com/privacy/. Pärast Teie kommentaari kinnitamist, avalikustatakse ka Teie profiilipilt kommentaari kõrvale.

Meedia

Kui Te laete lehele üles isiklikku meediat, siis vältige laadimast pilte või muud sisu, millega on seotud asukoha (EXIF GPS) info. Veebilehe külastajad saavad laadida alla ning pääseda ligi kogu informaatsioonile, mis kuulub teie pildi juurde.

Küpsised

Meie lehele kommentaari jättes, võite teha valiku, mille läbi Teie nimi, e-mail ja kasutatav brauser jäetakse küpsiste läbi meelde. See on Teie enda mugavuseks, et järgnevate kommentaaride jätmisel oleks Teie info automaatselt täidetud. Neid küpsiseid talletatakse ühe aasta.

Kui Te muudate või avaldate meie lehe kaudu artikli, siis lisatakse Teie brauserile üks lisa küpsis. See ei talleta endas mingit isiklikku informaatsiooni, vaid annab lihtsalt edasi postituse ID’d, mida just muutsite. See küpsis aegub pärast ühte päeva.

Teistelt lehtedelt lisatud meedia

Selle lehe artiklid võivad sisaldada lisatud sisu (videod, pildid, artiklid jne). Lisatud sisu käitub täpselt samamoodi, kui külastaja oleks ka teist lehte külastanud.

Need lehed võivad koguda Teie kohta infot, kasutada küpsiseid, sisaldada kolmanda osapoole jälgimist või analüüsida Teie suhtlust sellelt lehelt lisatud sisuga, kui Te olete antud teisele lehele sisse logitud.

kui kaua me teie infot säilitame

Kui Te jätate meie lehele kommentaari, siis see kommentaar ja selle metaandmed salvestatakse igaveseks. Seda teeme me selleks, et tuvastada ja kinnitada kõik järgnevad kommentaarid ja need kiiremini avaldada.

mis on teie õigused seoses personaalse infoga

Kui Te olete avaldanud meie leheküljel kommentaare, siis on Teil õigus taodelda eksporditud faili, mis sisaldab Teie isiklikku infot, mida me talletame, kaasaarvatud kogu infot, mille olete meile ise avaldanud. Te saate ka taodelda ükskõik, mis isikuandmete kustutamist meie andmebaasidest. See ei sisalda andmeid, mida oleme sunnitud omama haldus-, juriidilisus- või turvaeesmärkidel.

Kuhu me teie infot saadame

Külastajate kommentaare võidakse kontrollida läbi automaatse spämmi-tuvastus teenuste.

lisainfo jaoks pöörduge palun meie klienditeeninduse poole